Головна  / Ліфти  / MUSE NV

MUSE NV

1. Гнучкі армовані ремені

Гнучкі армовані сталевими канатами поліуретанові ремені революційна технологія в ліфтовій індустрії. Підвищення безпеки більш ніж в 12 разів, а термін використання в 3 рази довший ніж для сталевих канатів, значно зменшуючи рівень шуму та підвищуючи комфорту руху.

 
2. Компактна безредукторна лебідка

Малоінерційна безредукторна лебідка  на постійних магнітах і герметизованими підшипниками забезпечує виключну точність зупинки, не потребує мастила і забезпечує економію електроенергії до 30%.

 
3. Система PULSE

Електрона система постійної перевірки корди ременів здійснює контроль зношення і робочих умов, підвищуючи безпеку і подовжуючи термін експлуатації.  

 
4. Система без машинного приміщення

Надає додаткові можливості архітекторам для інтеграції ліфта в простір Вашого будинку та зменшує вартість будівництва.

 
5. Надійний контролер

Призначений для управління групами до 4 кабін, модульний контролер включає в себе друковані плати і програмне забезпечення нового покоління, забезпечуючи оптимальний час відгуку. Цифровий привід з регулюванням по частоті (VF) в замкнутому контурі з використанням технології векторного управління ще більше підвищує ефективність і точність, а цифровий шифратор швидкості забезпечує правильну швидкість і позиціонування кабіни. Результатом є система з високою надійністю.

Ми готові
допомогти
Телефони аварійної служби:
Зв'язатися з фахівцем Укрліфт:
 Контактна інформація
Задати питання
Залиште свої контактні дані. Ми зв'яжемося з Вами в найближчий час.
Надіслати