Головна  / Ліфти  / ACRA

ACRA

1. Вдосконалена безредукторна лебідка

Комплекс інноваційних рішень який дозволив зменшити показники шуму, вібрацій і одночасно з значною економією енергії і простору.

 
2. Економія енергії

Завдяки використанню синхронного двигуна на постійних магнітах значно підвищується ефективність роботи ліфта ACRA. Компактний дизайн лебідки дозволяє знизити споживання електроенергії, навантаження на мережу і теплове випромінювання двигуна.

 
3. Відсутність шуму

Відсутність редуктора лебідки дозволяє позбутися шуму, що виникав би при роботі редуктора. Використання соосної трансмісії також дозволяє знизити рівень шуму і вібрації. Частотне управління дозволяє досягти більш плавної роботи ліфта і зниження рівня шуму.

 
4. Вдосконалена робота приводу дверей

Інноваційні рішення дозволили на 27,5% покращити такі показники роботи ліфта, як час реагування, швидкість відкривання, управління положенням та знизити споживання електроенергії.

 
5. Покращення елементів безпеки

Додаткові випробування основних елементів безпеки створили ще більш надійний продукт від Sigma. Обмежувач швидкості, уловлювач та гідро-буфер пройшли додаткові випробування в лабораторіях Sigma Elevator Company.

 
6. Спрощений монтаж

Використання з‘єднань гайка/болт, спрощена система інсталяцій панелі виклику та інших  інженерних рішень дає можливість значно скоротити термін монтажу та пусконалагоджувальних робіт.

 

Ми готові
допомогти
Телефони аварійної служби:
Зв'язатися з фахівцем Укрліфт:
 Контактна інформація
Задати питання
Залиште свої контактні дані. Ми зв'яжемося з Вами в найближчий час.
Надіслати