Головна  / Ліфти  / IRIS NV

IRIS NV

1. Економія простору

Іноваційне рішення ліфта IRIS NV з безредукторною лебідкою на постійних магнітах дозволяє скоротити розміри машинного приміщення на 46%. Це дає архітекторам більше свободи при проектування і дозволяє використовувати простір будівлі більш ефективно.

 
2. Економія енергії

Завдяки використанню синхронного двигуна на постійних магнітах значно підвищується ефективність роботи ліфта IRIS NV. Компактний дизайн лебідки дозволяє знизити споживання електроенергії, навантаження на мережу і теплове випромінювання двигуна.

 
3. Комфорт руху

Відсутність редуктора лебідки дозволяє позбутися шуму, що виникав би при роботі редуктора. Використання соосної трансмісії також дозволяє знизити рівень шуму і вібрації. Частотне управління дозволяє досягти більш плавної роботи ліфта і зниження рівня шуму.

 
4. Плавна і швидка робота приводу дверей

Синхронний двигун на постійних магнітах приводу дверей ліфта IRIS NV, дозволяє значно покращити такі показники роботи ліфта, як час реагування, швидкість відкривання, управління положенням та знизити споживання електроенергії.

 
5. Відсутність мастила

Безредукторна лебідка IRIS NV не потребує змащування для підтримки роботи. Технологія дозволяє заощадити 1400 літрів мастила за період експлуатації.

 
6. Захист від електромагнітних перешкод

Контролер з фільтром EMI запобігає перешкодам для іншого електричного обладнання в будівлі. Дія фільтра відповідає всім світовим стандартам щодо зниження рівня електромагнітного випромінювання.

 

Ми готові
допомогти
Телефони аварійної служби:
Зв'язатися з фахівцем Укрліфт:
 Контактна інформація
Задати питання
Залиште свої контактні дані. Ми зв'яжемося з Вами в найближчий час.
Надіслати